سلام.امیدوارم حال همه خوب باشه.گرچه این روزا کسی وقت نمی کنه تو وبلاگم نظر بده اما من همچنان امیدوار به نوشتن ادامه میدم.اول از همه می خوام از همه دوستانی که تولدم رو تبریک گفتن تشکر کنم.حتی اون دوست ناشناس!بعدشم بگم که دوستای خوبم این مهم نیست که تو زندگی چند تا کتاب از کدوم نویسنده بخونیم یا چند تا فیلم از فلان کارگردان ببینیم و یا... مهم اینه که چه درسهایی از زندگی ،مشاهدات و کتابها و آدمهای دور و برمون و یا حتی طبیعت میگیریم.خوندن ،دیدن و ... بدون عمل کردن ارزشی نداره.اگه چشم بینایی داشته باشیم و گوش شنوا از همین مشاهدات و شنیده های روزمره و عادی زندگی هم درسهای زیادی می گیریم و گرنه رساترین صداها و واضحترین و زیباترین تصاویر هم در ما تاثیری نداره.زندگی همینه زیبا و ساده،یاد بگیریم بیش از حد پیچیده اش نکنیم.بعدشم باید بدونیم این درسها رو اصلا برای چی باید یاد بگیریم و  آموخته های ما به چه دردی می خورن؟همه اینا برای اینه که بهتر زندگی کنیم.یعنی مفید تر و با ارزش تر،تنها زمانی که برای زندگی در اختیارمونه همینه                                      The Time To Live Is Now))  پس بهتره نبازیمش و ازش درست استفاده کنیم. برای این که بتونیم حدیث خودمون رو دنبال کنیم و ماموریتی که براش آفریده شدیم رو بدرستی انجام بدیم. پس خوندن این کتابا و کلاً آموختن از هر روشی برای بهتر زندگی کردنه،نه برای پناه بردن به حاشیه زندگی و دور شدن از متن اون،و گم کردن راه زندگی و معنا و مفهومش. همه کتابها هم خوب نیستن مثل همه آدمها ،هم خوب هست و هم بد شناختنش به خودمون و نگاهمون بستگی داره این رو خودمون باید تشخیص بدیم که برای ما و هدفمون چی خوبه و چی بد!و بهترین راه تشخیص صدای قلبمونه اگه انقدر خوب باشیم که صدای قلب رو از صدای نفس تشخیص بدیم.

*ولی آیا خوشحالی چیزی جز یک هماهنگی ساده بین انسان و زندگی اوست؟                                                          «آلبر کامو»

**همه می خواهند کسی باشند و در این میان هیچ کس نمی خواهد رشد کند.                                                           «گوته»

*به محض اینکه به خودت اعتماد کنی ، خواهی فهمید که چگونه زندگی کنی.                                                                «گوته»

*هر کس تنها چیزی را می شنود که می فهمد.          «گوته»

 

موفق باشيد و شاد...